Jak mogę stać się dobry w handlu w bardzo krótkim okresie czasu?

Chciałem zająć coś mi zadawane chyba najczęściej, co mogę ogólnie podsumować jako „ Jak mogę stać się dobry w handlu w bardzo krótkim okresie czasu ?“

Prawda jest taka, że ​​najlepsi handlowcy (i inwestorów) to te, które zostały umieszczone w większości czasu, aby odnieść sukces na niego. Wiele osób słyszało o „zasady“ 10.000 godzin – twierdzą, że często zajmuje 10.000 godzin, aby stać się bardzo dobry w czymś. W rzeczywistości, to dowolnie wybrany okres czasu. Ale podstawowe przesłanie odbioru domu jest to, że zajmuje to wiele godzin nauki, aby stać w czymś dobry. Nie ma magicznej formuły lub wskaźnik techniczny, który ma dać wyniki (poza być może ze znalezieniem kogoś, kto może kompetentnie inwestować swoje pieniądze dla ciebie).

i nawet najlepsi kupcy tam mają http://www.opcjeonline.com/opteck/ złe dni, a czasem bardzo złe dni, które mogą być psychologicznie szkodliwe i zająć dużo czasu, aby odzyskać od. Każdy traci transakcji. Wiele z najlepszych handlowców kiedykolwiek stracił większość swoich transakcji (uwaga: oczywiście nie mówię o strajku wjazdu Opcje binarne handlowców). Ja osobiście mam problemy z utrzymaniem się powyżej 75% stawki na ITM plików binarnych w długim okresie czasu, bez względu na to, jak pacjent staję się nad próbując znaleźć bardzo wysokiego prawdopodobieństwa konfigurację. Czasami rynki po prostu działać w taki sposób, że nie można było przewidzieć z mojego osobistego punktu widzenia. Oczywiście rynki może być przewidywalne w pewnym stopniu, dlatego pojęcie handlu występuje w pierwszej kolejności i dlaczego jest to możliwe, aby długoterminowej rentowności jako przedsiębiorcy.

Ale handel jest wszystko kwestia prawdopodobieństwa. Dla handlu binarnym, ja osobiście nie taki można przewidzieć z wielką ufnością, co rynek zamierza zrobić dobrze ponad 90% czasu. Innymi słowy, w danym momencie, prawdopodobieństwo wejścia zwycięskiej handlu jest po prostu zbyt blisko 50-50, które nigdy nie jest opłacalna, gdy procenty wypłat zawsze zwraca mniej niż początkowej inwestycji. Dlatego po prostu nie decydują się na handlu większość czasu. Nawet we wczesnych etapach mojej kariery giełdowej, gdy Oddałbym 10-20 razy dziennie, ja naprawdę nie był handel jak się wydaje, w sensie relatywnym. Wtedy byłem często handel cztery lub więcej aktywów dziennie i zalogowaniu się do ośmiu godzin czasu ekranowego na sesję. To 32 godzin łącznie dane dotyczące cen. Stąd ja naprawdę tylko przy jednym handlu na każde tutaj 1,5-3 + godzin danych dotyczących cen.

Jeszcze jako nudne jak może się wydawać, patrząc, studiując i zapoznając się z tymi wszystkimi wykresów pomógł mi stać się przedsiębiorca, że ​​obecnie jestem dzisiaj. Trading powinien być nudny aktywności. To nie znaczy, że nie powinno się to podoba. Trudno jest wykonywać żadnej działalności lub zawodu przez długi okres czasu, jeśli naprawdę nie spodoba. Ale handel nie jest coś należy robić dla adrenaliny. Należy zawsze być odłączony w handlu i emocji while to trwać pewną ilość czasu i ogólnej dojrzałości pokonać mistrza. Po tym wszystkim, handel rynki ostatecznie sprowadza się do zarabiania pieniędzy, więc to może być trudne, aby nie zostać nabyte w wyniku handlu. Ale sztuczka, moim zdaniem, jest zaryzykować taką małą kwotę na każdym obrocie, że niemal czuje się jak strata czasu, aby nawet zabrać go na pierwszym miejscu – nawet jeśli jest to jedyna możliwość handlu będziesz miał cały dzień.

Jeśli handel zbyt często, to może trzeba przewartościować swoje podejście handlowej. Podobnie jak wielu, może być handel dla dreszczyku bycia w handlu i oglądać kolorowe paski na wykresie zaznaczyć w górę iw dół. To czysty hazard. Mój pierwszy dzień w historii na żywo konta, poszedłem 11/16 ITM obrotu przez około trzy godziny. Moja naturalną reakcją było uwierzyć, że to był całkiem dobry. Oczywiście, skończyło się na dmuchanie konto na strzępy następnego dnia i nadal będzie wymazać jeszcze kilka kont – co z całą szczerością, że nie może sobie pozwolić finansowo. W tym czasie miałem wymazane trzy konta handlowych, ale w końcu zrozumiał, że był całkowicie oszukani o moim handlu kompetencji i potrzebował dużo więcej praktyki przed przejściem na prawdziwe pieniądze w przyszłości.

Zawsze rozważyć sam rynek jako „prawo“. Oznacza to, że jeśli najnowsza seria transakcji odnotowano Ci rozwinąć swój zysk, nie stać się zbyt pewny siebie i wewnętrznie przekonani, że to twoja umiejętność handlu w pracy, która jest przyczyną konto rosnąć. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie okazały sobie, że można być opłacalna na handel w serii kilku tygodni – lub Preferrably miesięcy – w przeszłości. Z drugiej strony, gdy seria transakcji wykracza jego odpowied? przeciwko Tobie lub straciłeś pieniądze niedawna nie wystarczy założyć, że rynek jest nieracjonalne lub po prostu nie można uzyskać szczęście spadnie na swojej stronie, i że “ ll pewnością wznowić zyskowny handel kiedy rynek staje się ponownie.

Rozważmy handel maraton, a nie sprint. Będzie to na ogół trwać wiele lat, czasami nawet do dziesięciu lat (jeśli w ogóle), aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Oczekując natychmiastowej gratyfikacji w t