WYNIK. – Pięć kluczy do sukcesu w obrocie

W książce S.C.O.R.E. for Life, Jim Fannin nakreśla 5 klucze do osiągnięcia tego, co chcesz. Głównym celem tej książki nie ma na handlu, ale zasady nadal obowiązują. S.C.O.R.E oznacza samodyscypliny, koncentracji, optymizmu, relaksu i przyjemności. Oto moja własna adaptacja, jak te zasady mogą być stosowane do tworzenia sobie lepszą przedsiębiorcy.

samodyscyplina & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & guck nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Jako przedsiębiorca będzie głównym narzędziem. Trzeba go zacząć, i trzeba go w całej swojej kariery jako przedsiębiorcy, aby utrzymać się na torze.

Jedno nauczyłem o samodyscyplinie jest to, że wielu ludzi myśli o tym, jak coś masz, albo nie. Nie prawda. Samodyscyplina jest rozwijany, zwykle powoli, by & nbsp; zmuszając się coś zrobić, nawet jeśli nie chcesz. Oznacza to wprowadzenie w czasie badań i zbudować plan handlowy, a następnie trzymać się tego planu handlowego, nawet jeśli umysł krzyczy na ciebie, aby zrobić coś innego. Mówiąc zrobisz coś, a potem po drodze buduje samodyscypliny.

Koncentracja

Trading dla siebie, zwłaszcza w domu, nie jest tak, jak jest ona przedstawiana w filmach. Wiele razy to może być nudne. Jednak możliwości handlowych może zdarzyć się w mgnieniu oka. Jeśli coś się nie dzieje, że nadal. & Nbsp; trzeba zachować czujność, bo dobry towarowy może być tuż za rogiem

Istnieje równowaga tutaj … co wielu ludzi nazywa się w strefie. Trzeba koncentrować się na tyle, aby dostrzec możliwości i zachowywać je z zerowym wahania, opcjeonline gdy występuje sygnał handlowych. Ale pozostanie w tym stanie przez długi okres czasu nie można być obsesyjne lub szalenie skupiony. Będziesz wypalić. Usiądź wygodnie, przynosili swoją uwagę z powrotem na rynek, ale nie obsesję na punkcie każdego kleszcza ruchu. & Nbsp; (aż będzie potrzebny, a jeśli to konieczne, za styl handlu)

Optymizm

Z jakiegoś powodu, jeśli nie wierzysz, że jesteś strategia zadziała, będziesz znaleźć drogę do bałaganu go. Wielu handlowców mają wielki system handlu, ale nie dlatego, że nie sądzę, że zasługują na to, że bycie sukces nie może się z nimi lub myśleć tutaj rynki zawsze znajdą sposób na ich oszustwa. Istnieje wiele sposobów, aby być ujemna, a wraz z tym nastawieniem zazwyczaj dostać dokładnie to, czego oczekują.

Optymizm wynika z ciężkiej pracy na coś. Mam na myśli naprawdę trudne! Nawet dziesięć lat doświadczenia handlowego za mną, kiedy rozpocząć handel na nowy rynek, to demo handlu to coś przez co najmniej kilka godzin dziennie, codziennie. I zalać moich wykresów i zobaczyć, jak i gdzie nie jestem (i jestem) po moim planem. Robię to co najmniej & nbsp; 2 miesięcy do setki transakcji, zanim w ogóle ryzykować prawdziwe dolara. Do czasu przejścia na prawdziwe pieniądze mam solidną wiarę w to, co robię. Czuję się pewnie i jestem w pełni przekonany, mogę wdrożyć plan handlu pomyślnie.

Optymizm jest zarówno czymś zdecydujesz się zrobić, i coś trzeba pracować.

Relaks

Dotyczy to zarówno handlu i swój czas w dół. Dla mnie relaks http://www.opcjeonline.com/ i koncentracja (omówione powyżej) idą ręka w rękę i handlu-i oba pomagają Ci w tym Zrelaksowany-stężenie jest stan & nbsp „strefie.“; Znajdę idealny do obrotu. Nie palą się na zewnątrz, ale ja też jestem gotów rzucić się na handlu w przypadku pojawienia się sygnału.

Obserwując rynki mogę zobaczyć kiedy towarowy może się rozwijać. Jeżeli cena jest daleko od wyzwalanie transakcji wtedy moje ruchy państwowych więcej relaksu. Ten ciągły przepływ i równowaga Link pomiędzy wysokim stężeniu i trochę relaksu utrzymuje umysł w dobrej formie do reagowania na zmiany rynkowe.

Poza obrotu, ani kariery, relaks ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego i pełnego życia. Gdy dzień obrotu jest zrobione, a swoją pracę domową handel odbywa się, wyjść! Uśmiechnij się i najlepiej robić coś fizycznego, aby utrzymać umysł i ciało w kształcie do obrotu.

Korzystanie

Ludzie zazwyczaj przychodzą do obrotu albo jako sposób na zarabianie pieniędzy, aby pracować dla siebie, bo kocham go, albo kombinacji tych czynników. Możesz mieć inne motywacje, ale ostatecznie należy cieszyć się, co robisz. To odnosi się do wszystkiego, czego można zrobić ze swoim życiem.

Trading będzie kopać sh * t z wami kilka dni, a wiele dni jeśli handlu przez długi okres czasu. Może nawet bić się całymi tygodniami. Jeśli nie korzystają handel czym te czasy najprawdopodobniej zrobić cię nikt nie lubi tracić pieniędzy, ale jeśli ufasz system po prostu trzeba zaakceptować, że dobre i złe czasy zarówno wystąpić.; jest to ścieżka dobrane tak cieszyć. Dobre czasy przyjdzie ponownie, jeśli masz system, który jest aktualizacja dobrze zbadane i przetestowane.

Słowo końcowe

To jest dość proste porady, ale często zostaje zapomniane w ferworze. Keep it simple, być świadomi swojej samodyscypliny. Koncentrat i hartować go z odrobiną relaksu, gdy warunki rynkowe na to pozwalają.